Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Умови обміну/повернення товару належної якості - Стаття 9. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»: Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін товару належної якості провадиться , якщо збережено його товарний вигляд. Тобто на товар повинні бути відсутні признакиего використання, потертості і подряпини на виробі, збережена оригінальна упаковка.

 

Умови обміну/повернення товару неналежної якості - Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

  • пропорційного зменшення ціни;

  • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

  • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Які товари НЕ підлягають обміну/повернення?

У відповідності з постановою Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 р. про реалізацію окремих положень закону України "Про захист прав споживачів", не підлягають поверненню

  • натільна білизна
  • рукавички, рукавиці.
  • панчішно-шкарпеткові вироби
  • товари в аерозольній упаковці

З повним переліком таких товарів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.
Повернути ці товари можна тільки по причині виявлення браку або невідповідності замовлення.